DonT Stop

DonT Stop

oficiální web: www.bontonfilm.cz

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení


Originální název:

DonT Stop

Režie:

Richard Řeřicha

Hrají:

Patrik Děrgel, Lukáš Reichl, Jiří Kocman, Jakub Zedníček

Země původu:

ČR/SR

Délka filmu:

98 minut

Z roku:

2012

Žánr:

drama, hudební

Obsah:

Vyrůstat v Československu osmdesátých let nejspíš nebyl žádný med. Něco jako svoboda slova nebo možnost vyjádřit nesouhlas s tím, jak jsme na tom oficiálně díky soudruhům skvěle, neexistovaly, přesto mladí lidé dokázali najít způsoby, jak říct, že se jim věci okolo nelíbí. Hrdinové filmu DonT Stop to udělali s pomocí muziky. V osmdesátých letech totiž i do Československa dorazil Punk, konkrétně legendární The Clash a jejich deska London Calling. Miki, Dejvid a jejich kámoši si tuhle hudbu zamilovali a rozhodli se zkusit něco podobného i u nás. Nebrali ohled na své okolí, bylo jim jedno, co si o punku myslí ostatní a jak koukají na jejich neobvyklé účesy. Jednoduše kašlali na zítřek a hodlali si svou muziku užít. Jak to dopadlo, zjistíte v kině. Režijně debutuje Richard Řeřicha, který má na svědomí kameru třeba u Samotářů nebo Grandhotelu.

Vyrůstat v Československu osmdesátých let nejspíš nebyl žádný med. Něco jako svoboda slova nebo možnost vyjádřit nesouhlas s tím, jak jsme na tom oficiálně díky soudruhům skvěle, neexistovaly, přesto mladí lidé dokázali najít způsoby, jak říct, že se jim věci okolo nelíbí. Hrdinové filmu DonT Stop to udělali s pomocí muziky. V osmdesátých letech totiž i do Československa dorazil Punk, konkrétně legendární The Clash a jejich deska London Calling. Miki, Dejvid a jejich kámoši si tuhle hudbu zamilovali a rozhodli se zkusit něco podobného i u nás. Nebrali ohled na své okolí, bylo jim jedno, co si o punku myslí ostatní a jak koukají na jejich neobvyklé účesy. Jednoduše kašlali na zítřek a hodlali si svou muziku užít. Jak to dopadlo, zjistíte v kině. Režijně debutuje Richard Řeřicha, který má na svědomí kameru třeba u Samotářů nebo Grandhotelu.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu