Informace

Františkovy lázně se věnují léčení nemocí srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických nemocí a následné onkologické péče. Kromě toho nabízí také širokou paletu nejrůznějších wellness a relax pobytů. Soukromá společnost Františkovy lázně nabízí léčebné i relaxační pobyty pro nejrůznější klientelu. V nabídce je na 1500 lůžek v 8 zrekonstruovaných lázeňských domech. K léčení je využíváno místních přírodních zdrojů. Jsou to jednak léčivé prameny a slatina a také mírné klima s velmi zdravým ovzduším. Neméně je důležitá celková příjemná atmosféra, která v lázních panuje. Probíhá zde řada koncertů a dalších kulturních akcí. Sportovně založení návštěvníci přivítají velké množství sportovišť a krásnou okolní krajinu vhodnou pro turistiku.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 18.10.2011
  • vloženo: 18.10.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Parkoviště

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Lázně a dovolená v lázních

Lázně a dovolená v lázních

Zajímala by Vás dovolená v lázních? Podívejte se tedy na lázně, kam můžete v České republice vyrazit na dovolenou. Najdete zde jak konkrétní lázně, tak ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu