Život je zázrak

Život je zázrak

M-hodnocení8,0

  • Udělené hodnocení: 80

0 uživatelských hodnocení


Originální název:

Zivot je Cudo

Režie:

Emir Kustrica

Hrají:

Slavko Stimac, Natasa Solak, Vesna Trivalic, Vuk Kostic

Země původu:

Fr./Jug.

Z roku:

2004

Obsah:

Bosna 1992. Luka, srbský inženýr z Bělehradu, se usadí ve vesnici na konci světa se svojí ženou Jadrankou, operní pěvkyní, a se synem Milosem. Luka připravuje stavbu železnice, která přemění tento zapomenutý kraj v turistický ráj. Hluboce ponořen do práce a zaslepen přirozeným optimismem, Luka jako by ani nevnímal stálé hřmění blížící se války.

Když boje vypuknou, Lukův život se obrátí vzhůru nohama. Jeho žena Jadranka se mu ztratí v objetí jednoho muzikanta, zatímco jeho syn je povolán na frontu. Luka s neutuchajícím optimismem čeká na svou rodinu, aby mohli odjet, ale Jadranka se nevrací a Milos se stává zajatcem. Srbská armáda pověří Luku, aby střežil rukojmí muslimku Sabahu. Mezitím se Luka do Sabahy zamiluje, ale mladá žena je určena jako výměna za uvězněného srbského zajatce: Milose.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu